Megérkezett a várt vihar, és vele együtt a jég is, ami hatalmas pusztítást vitt véghez a vármegyében. Nézd meg a videót, hogy láthasd, milyen drámai változásokon ment keresztül a táj!

Mint azt tegnap megírtuk, zivatar és jégeső miatt adott ki riasztást a Hungaromet Tolna Vármegyére. A vihar végül meg is érkezett, a vármegye számos pontján most is zuhog az eső, és erős szél fúj. Paksot és Dunaszentgyörgyöt még a jég is elverte.
Többen megosztották Facebookon, hogy náluk is megérkezett a jégeső. Az egyik kommentelő így írta le a helyzetet:
A Köpönyeg.hu előrejelzése alapján a nap hátralévő részében is számíthatunk záporokra és zivatarokra. Az északnyugati szél ismételten megerősödik, így érdemes felkészülni a szeles időjárásra. Holnapra kedvezőbb időt jósolnak, napos és gomolyfelhős időre számíthatunk, de ne feledjük, hogy akkor is előfordulhatnak záporok, sőt, zivatarok is. A szél továbbra is erős lesz, és a hőmérséklet délutánra 16 és 23 fok között alakul.
Fotós munkatársunk rögzítette, ahogy a jégdarabok éppen feldarabolják az atomváros focipályájának zöldellő gyepét: